Naši partneři


Mezi naše nejvýznamnější obchodní partnery patří:

2N Telekomunikace a.s.

2N je úspěšná evropská ICT společnost s celosvětovou působností, zaměřující se na vývoj a výrobu telekomunikačních řešení. Produktové portfolio tvoří dveřní a bezpečnostní interkomy, IP systémy veřejného ozvučení, M2M řešení a široké spektrum GSM/UMTS bran, LTE/UMTS routerů a telefonních ústředen. Tato řešení jsou určena pro malé, střední a velké společnosti, systémové integrátory a operátory. Od roku 2016 je 2N členem koncernu Axis.

TESCAN

TESCAN GROUP, a.s. je jedním z pěti největších globálních výrobců vědeckých přístrojů pro multidisciplinární výzkum v mikro- a nanoměřítku. Vlajkovou lodí jsou skenovací elektronové mikroskopy (SEM), které nachází široké využití prakticky ve všech oborech přírodních a technických věd.

TECO a.s.

Společnost Teco a.s. je přední český výrobce vlastních průmyslových řídicích systémů kategorie PLC pro automatizaci, měření, regulaci a řízení budov, domácností, procesů a dopravy.

Ryston Electronics

RYSTON je přední český distributor elektronických součástek. Na obchod navazuje vývoj a výroba elektronických zařízení a servisní činnost. Prodej součástek podporuje kvalifikované poradenství a testovací kapacita.

PCB Benešov

PCB Benešov je český výrobce desek plošných spojů s téměř padesátiletou tradicí. Objemem výroby a širokou paletou produktů sahající od jednostranných až po dvanáctivrstvé plošné spoje a jejich vysokou technickou úrovní se řadí mezi nejvýznamnější výrobce desek plošných spojů v České republice.

Würth Elektronik

Würth Elektronik je největší evropský výrobce desek plošných spojů a dodavatel elektronických součástek.

AVNET Silica

Avnet Silica je přední evropský specializovaný distributor polovodičů, technologií a poskytovatel řešení.

EBV Elektronik

EBV Elektronik je předním specialistou na distribuci polovodičů v regionu EMEA.

ARROW Electronics

Společnost ARROW s centrálou v americkém Coloradu se specializuje na distribuci a služby s přidanou hodnotou týkající se elektronických součástek a počítačových produktů.

ELSO group

Společnost ELSO PHILIPS SERVICE spol. s r.o. se zaměřuje na dodávky produktů a služeb v oblasti IT.

RICE

Research and Innovation Centre for Electrical Engineering – výzkumné centrum Fakulty elektrotechnické Západočeské univerzity v Plzni.

Střední průmyslová škola a Vyšší odborná škola Písek

Podporujeme studentské odborné činnosti a odborné praxe studentů v naší firmě.