logo
logo

Historie firmy

 

Společnost ELO+, spol. s r. o. byla založena v roce 1992 v Písku a má výhradně český kapitál.
Od roku 2009 sídlí ve vlastní provozovně v Písku, Za Nádražím 2609.

 

  Společnost ELO+, spol. s r. o. je jedním z předních výrobců elektroniky na zakázku v České republice. Specializujeme se na výrobu malých až středně velkých výrobních sérií v osazování DPS (PCB). Osazujeme jak součástky s drátovými vývody technologií THT (through-hole technology), tak především součástky bezvývodové technologií SMT (surface mount technology). Strojové osazování SMD provádí automaty na principu „uchop a polož“. Dále provádíme následné operace jako kompletace a mech. montáže výrobků. Na přání zákazníka výrobky testujeme na dodaném testovacím zařízení.

 Společnost pronikla do povědomí evropských zákazníků i jako výrobce komunikačních adaptérů pro automatizaci, sběr dat a systémy zabezpečení.

 V rámci vzdělávacích programů spolupracujeme se Střední průmyslovou školou a Vyšší odbornou školou elektrotechnickou v Písku. Podporujeme studentské odborné činnosti a odborné praxe studentů v naší firmě.

 

 

 

Česky English

Napište nám

Vámi zadané osobní údaje budeme zpracovávat za účelem odpovědi. Bližší informace naleznete v zásadách zpracování osobních údajů
Chráněno službou reCAPTCHA.

Fulltextové vyhledávání

elo